Prognoza ceny Bitcoin Cash: BCH wzrośnie do 340 USD, analityk

Prognoza ceny Bitcoin Cash autorstwa Zila sugeruje, że kryptowaluta wkrótce wzrośnie do poziomu 341 USD, po przebiciu się powyżej opadającego trójkąta. Linia cenowa BCH obserwowała postrzępione ruchy w ciągu dnia.

Kryptowaluta była notowana w przedziale od 264 do 276 USD 23 października. Cena zbliżyła się do dziennego maksimum na poziomie 276,21 USD i spadła do dziennego minimum na poziomie 264,17 USD podczas 24-godzinnego handlu.

Przewidywanie ceny Bitcoin Cash: Dokąd zmierza BCH?

Bitcoin Cash utworzył ogromny trójkątny wzór na wykresie tygodniowym. Analityk Trading View, Hossein Mansouri, uważa, że ​​kryptowaluta jest bliska przebicia w górę, co może doprowadzić kryptowalutę do wyższych szczytów.

Wskaźnik Relative Strength Index (RSI) zanotowano blisko 55,00. Wydaje się, że wskaźnik techniczny zmierza w górę, a wolumen handlu kryptowalutą i zmienność cen znacznie się zmniejszyły. Zwykle oznacza to zbliżające się zerwanie. Po przerwaniu spadkowej linii trendu nastąpi ponowny test złamanego trendu, zgodnie z pomysłem analityka.

Jeśli spojrzymy na powyższy wykres, cena jest wspierana przez ciągłą rosnącą linię trendu od końca 2018 roku.

Ten duży wzór zaczął się formować pod koniec 2017 roku, kiedy kryptowaluta zaczęła swoje długotrwałe spadki

Analityk Trading View Zil narysował kolejny malejący trójkąt na przedziale dziennym dla pary handlowej BCHUSD. Wydaje się, że cena testuje opór spadkowy w pobliżu znaku 270 USD.

Według analityka, krypto wkrótce wyrwie się z trójkąta i przejdzie w kierunku sprzedaży 341,48 USD, aby uzyskać znak zysku. Zlecenie stop-loss zostało złożone na 241,55 $. Oznacza to, że jeśli cena ponownie przetestuje przerwaną wówczas linię trendu i spadnie w kierunku stop-loss, to zlecenie to zostanie unieważnione, a traderom sugeruje się sprzedaż aktywa w tym momencie.